Nu finns Växjö kanotklubb ansluten till ePassi 

Använd ePassi för att betala för någon av våra aktiva tilläggstjänster (träningspass, klubbpass och kajakpass). Du som arbetar på ett företag som är ansluten till ePassi ska utföra köpet av våra tjänster online. Logga in på epassi, använd mobilt användar-ID eller inloggning med din mejladress och lösenord. Välj den tjänst du önskar använda hos oss.

OBS. Medlemskap krävs för någon av våra tilläggstjänster. Medlemskap tecknas via vår hemsida. Kostnaden för medlemskap går inte att betala via ePassi. Detta betalas via swish eller faktura. 

Under 2024 kommer det också gå att betala för somliga av klubbens kurser via ePassi. Så tipsa gärna era vänner och bekanta om detta! Läs mer om klubbens olika kurser på https://www.vaxjokanot.se/guide/

Om det är några mer betalalternativ för friskvård som efterfrågas från våra medlemmar kontakta gärna klubbens kassör.